Zespół menedżerski

Michał Skotnicki

Prezes Zarządu

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu François Rabelais w Tours we Francji (studia magisterskie), ze specjalizacją w zakresie prawa cywilnego i handlowego. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie prawa handlu międzynarodowego (dyplom Centre de Droit du Commerce International). W latach 1999 – 2003 r. prowadził zajęcia z zakresu prawa cywilnego w Instytucie Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2001 r. prowadzi projekty deweloperskie, szczególnie związane z warszawskim rynkiem nieruchomości.

Obok funkcji Prezesa Zarządu Emitenta pełni m.in. funkcje: Prezesa Zarządu spółki Złota 44 sp. z o.o.; Prezesa Zarządu PW Sp. k. oraz Członka Rad Nadzorczych, jest także Członkiem Rady Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego.

Rafał Szczepański

Wiceprezes Zarządu

Jest absolwentem Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Odbył także specjalistyczny kurs w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Aktualnie pełni funkcje Wiceprezesa Zarządu BBI Development SA i Prezesa Zarządu Juvenes-Projekt Sp. z o.o. pełni także m.in. funkcje: Prezesa Zarządu w spółce Realty 2 Management Sp. z o.o.; Prokurenta PW Sp. z o.o.; Prezesa Zarządu w spółce Projekt Rybaki Łańsk Sp. z o.o., Członka Zarządu Złota 44 Sp. z o.o., jest także Prezesem Zarządu Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego.

Do jego kompetencji należy pozyskiwanie nowych projektów dla spółki, a także nadzór nad polityką sprzedażową i marketingową.

Rafał Szczepański posiada bogate doświadczenie w aktywizacji przedsięwzięć developerskich. Przy jego aktywnym udziale zostały powołane spółki celowe do realizacji takich spektakularnych projektów jak Plac Unii, Nowy Sezam, Centrum Praskie Koneser i ZŁOTA 44 w Warszawie.

Obok działalności stricte biznesowej Rafał Szczepański prowadzi szeroką działalność społeczną. Wspólnie ze Związkiem Powstańców Warszawskich założył Fundację Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego w listopadzie 2017 r. Jest także inicjatorem budowy pomników bohaterów Warszawy: generała Zbigniewa Ścibor-Rylskiego „Motyl”, Stanisława Jankowskiego „Agaton” oraz pomnika Kobietom Powstania Warszawskiego.

Rafał Szczepański jest także pomysłodawcą cyklu książek poświęconych historii Warszawy „oglądanej” przez pryzmat inwestycji prowadzonych przez spółkę BBI Development S. A. Dotychczas z serii „Warszawa wielkomiejska” ukazały się: „Pasaż Simonsa”, „Rezydencja Foksal i okolice”, „Koneser, Ząbkowska i okolice”, „Plac Unii i okolice” i „ZŁOTA 44 i inne warszawskie niebotyki”.

Za działalność społeczną na rzecz stolicy i Mazowsza Rafał Szczepański został uhonorowany medalami: „Zasłużony dla Warszawy” i „PRO MASOVIA”. W maju 2015 r. za działalność publiczną Rafał Szczepański został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Piotr Litwiński

Członek Zarządu

Jest absolwentem wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Master of Business Administration na Uniwersytecie Calgary. W latach 1992-1996 był zatrudniony w polskim przedstawicielstwie kanadyjskiego holdingu inwestycyjnego International UNP Holdings na stanowiskach, między innymi, analityka oraz junior asset managera. Od 1996 do 1999 pracował jako analityk, a następnie zarządzający portfelem pakietów mniejszościowych w Drugim Narodowym Funduszu Inwestycyjnym. W latach 2000-2005 pełnił funkcję Dyrektora ds. Operacji i Analiz, Członka Zarządu – Dyrektora Finansowego oraz Likwidatora Spółki Polskie Pracownicze Towarzystwo Emerytalne „Diament” SA.

Obok funkcji Członka Zarządu oraz Dyrektora Finansowego Emitenta pełni także funkcję Prezesa Zarządu w spółce CPK Sp z o.o. i Członka Rady Nadzorczej w spółce PW Sp z o.o.

Krzysztof Tyszkiewicz

Członek Zarządu

Projektant i project manager. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej z doświadczeniem projektowym w Polsce i Szwajcarii. Od ponad 20 lat realizuje projekty deweloperskie kierując zespołem projektantów i inżynierów w spółkach Juvenes i Juvenes Projekt, poczynając od lokalnej skali po najbardziej prestiżowe inwestycje jak Plac Unii, Złota 44 czy Centrum Praskie Koneser. Od 2011 r. członek zarządu spółki BBI Development S.A. – notowanego na warszawskiej giełdzie dewelopera luksusowych budynków mieszkalnych, biurowych i handlowych. Szczególnie mocno związany z warszawską Pragą, na której mieszka, pracuje i działa społecznie w organizacjach pozarządowych.

Obok funkcji Członka Zarządu Emitenta pełni także m. in. następujące funkcje: Zastępcy Prezesa Zarządu w Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Juvenes; Wiceprezesa Zarządu Juvenes-Projekt Sp. z o.o.; Prezesa Zarządu Juvenes-Serwis Sp. z o.o.; Członka Zarządu Dolne Miasto Sp. z o.o., Członka Zarządu Nasza Symfonia Sp. z o.o. Wiceprezesa Stowarzyszenia Monopol Warszawski oraz Członka Rady Nadzorczej PW Sp z o.o.