Najsławniejszy polski piłkarz w Złotej 44

Klucze do swojego apartamentu w Złotej 44 odebrał właśnie Robert Lewandowski – legenda polskiej piłki nożnej, sportowiec, który ma na swoim koncie najwięcej goli strzelonych dla reprezentacji Polski.

Do przekazania kluczy do apartamentu Państwa Lewandowskich w Złotej 44 doszło w pierwszych dniach listopada 2017 r.

– Już zawarcie umowy kupna apartamentu z panem Robertem Lewandowskim było dla nas dużym wydarzeniem. Ale jeszcze większym był odbiór kluczy przez niego, gdy nasz klient powiedział, że jest zadowolony. To dla dewelopera największa nagroda: usatysfakcjonowany inwestycją klient – komentuje Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44. – My też mamy ogromną satysfakcję, że słynny piłkarz, kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej, wybrał właśnie Złotą 44 i że spełniliśmy jego oczekiwania.

Wiceprezes BBI Development dodaje, że zanim doszło do przekazania kluczy do apartamentu, ekipa profesjonalistów dokonała odbioru lokalu w imieniu inwestora. Dopiero potem podpisano ostatnie dokumenty. Bo dobra inwestycja daje tak samo wielką satysfakcję, jak wygrany mecz.

– Dla Pana Roberta bardzo ważny był nie tylko apartament, jaki wybrał, ale cała oferta Złotej 44. Nasz sławny klient podkreślał, że dla niego jako sportowca bardzo istotny jest dostęp do strefy rekreacyjnej budynku. Cieszymy się, że ikona piłki nożnej doceniła architektoniczną ikonę Warszawy – dodaje wiceprezes Szczepański.

Także Robert Lewandowski, podpisując umowę kupna apartamentu, mówił, że ogromnym atutem mieszkania, jakie wybrał w Złotej 44, jest możliwość skorzystania z basenu, siłowni, sauny czy masaży bez wychodzenia z budynku: wystarczy zjechać na dół i o dowolnej porze można wykonać plan treningowy.

– Taką możliwość oferujemy tylko my. Proponujemy najwyższy standard na rynku apartamentów. Jesteśmy jak Rolls-Royce, Bentyley lub Ferrari w klasie aut, jeśli chodzi o pozycjonowanie na rynku luksusu. Dlatego średnia cena naszego apartamentu wynosi nieco ponad 30 tys. zł za mkw. – podsumowuje wiceprezes Szczepański.

Przypomnijmy. Warszawska Złota 44 to jeden z najwyższych w Europie budynków mieszkalnych, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, z wnętrzami autorstwa londyńskiej pracowni Woods Bagot.

Budynek mieści 287 niepowtarzalnych apartamentów. Najwyżej położony penthouse ma sypialnię prawie ma 200 metrach wysokości. Inwestorami wieży są: spółka BBI Development i amerykański fundusz inwestycyjny Amstar.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Złotej 44 inwestor przygotował luksusową strefę relaksu na ósmym piętrze. Tam, na powierzchni 1,8 tys. mkw., znajdują się m.in.: 25-metrowy basen, fitness klub, siłownia, gabinety masażu, sauna sucha i sauna mokra, taras z leżakami, zewnętrzne jacuzzi, a także dwie sale wyposażone w multimedia (kinowa, z symulatorem do gry w golfa).

Robert Lewandowski na basenie w Złotej 44 – na ósmym piętrze, gdzie znajduje się strefa rekreacyjna dostępna tylko dla mieszkańców wieży

Robert Lewandowski w apartamencie w Złotej 44 – patrzy, który widok z okna jest najlepszy

Robert Lewandowski na siłowi, która mieści się na piętrze rekreacyjnym w Złotej 44 (znajduje się tam również fitness klub, gabinety masażu, sauna sucha i sauna mokra)

Zawarcie umowy kupna-sprzedaży apartamentu w Złotej 44 – od lewej: Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development, Robert Lewandowski oraz Alicja Kościesza, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Złotej 44

Uścisk dłoni po podpisaniu umowy – Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development i Robert Lewandowski

Zadowolony klient Złotej 44 – Robert Lewandowski – właśnie odebrał klucze do swojego apartamentu od wiceprezesaBBI Development – Rafała Szczepańskiego

Najsławniejszy polski piłkarz, nowy mieszkaniec wieży Libeskinda, zawsze może liczyć na wsparcie najlepszych ekspertów Złotej 44 – od lewej: Alicja Kościesza, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Złotej 44, Robert Lewandowski, Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development i Artur Sadowski, szef Działu Technicznego w Złotej 44.