Robert Lewandowski zamieszka w ZŁOTEJ 44

Robert Lewandowski, kapitan Polskiej Reprezentacji i jeden z najlepszych piłkarzy świata kupił apartament w najwyższym wieżowcu mieszkalnym w Europie. To potwierdzenie sukcesu ZŁOTEJ 44 – uznanej podczas konkursu International Property Awards 2015 za najlepszą rezydencję w Europie.
– Cieszę się, że możemy powitać Roberta Lewandowskiego w gronie naszych klientów. Jest nam miło tym bardziej, że 2016 to szczególny czas dla ZŁOTEJ 44. Pod koniec roku budynek zostanie ukończony, a już 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie wyjątkowego w skali Europy piętra rekreacyjnego wieżowca – mówi Michał Skotnicki, Prezes BBI Development S.A.

– Robert Lewandowski dzięki swoim zdolnościom, determinacji i sukcesom nie tylko rozsławia nasz kraj na świecie, ale buduje wizerunek nowoczesnego Polaka i nowoczesnej Polski. Taka postawa i działanie są nam szczególnie bliskie – dodaje Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development S.A.
Robert Lewandowski ma talent nie tylko do sportu, ale także do mądrego lokowania swoich oszczędności – najczęściej w dobrze zapowiadające się start-upy i w wyjątkowe nieruchomości.

– Zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy – mówi Robert Lewandowski.

Przestrzeń rekreacyjna ZŁOTEJ 44 to doskonała propozycja m.in. dla sportowców. To osoby prowadzące bardzo aktywny tryb życia, na co dzień dużo podróżujące, które przez cały czas muszą być w doskonałej formie. 8. piętro wieżowca gwarantuje im zarówno miejsce do uprawiania sportu, jak i niezbędnej regeneracji. Po treningu w nowoczesnej siłowni i 25-metrowym basenie będzie można zrelaksować się w gabinetach masażu, saunie czy podczas seansu w prywatnym kinie z symulatorem do gry w golfa. Całość dopełni działające przez cały rok jacuzzi usytuowane na przestronnym tarasie z widokiem na salę kongresową.

Dostęp do tej wyjątkowej przestrzeni wliczony jest w cenę apartamentu w ZŁOTEJ 44. Średnia cena za metr kwadratowy apartamentu wyniesie 28 tys. zł. To oferta „all inclusive” uwzględniająca wszelkie koszty kupna lokalu z podatkami i wykończeniem, miejscem parkingowym oraz współwłasnością w piętrze rekreacyjnym.

Piętro rekreacyjne ZŁOTEJ 44 – zaprojektowanej przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia – Daniela Libeskinda, zostanie otwarte już 26 października i będzie jedną z największych tego typu przestrzeni zlokalizowanych w budynku mieszkalnym w Europie.
Prowadzenie nie tylko aktywnego, ale także wygodnego miejskiego stylu życia zgodnie z ideą downtown living zapewnia nie tylko piętro rekreacyjne, ale też śródmiejska lokalizacja wieżowca. ZŁOTA 44 daje możliwość nieograniczonego korzystania z kulturalnej, rozrywkowej i kulinarnej oferty stolicy Polski. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się m.in. Sala Kongresowa, liczne teatry, najlepsze restauracje, tereny zieleni, projektowane jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej.
Ze względu na potrzebę zachowania prywatności klienta strony nie ujawniają wartości, ani szczegółów transakcji.

Szczegółowych informacji mediom udziela:

Primo Corporate Advisory